Magisterské studium Umění v Spojené státy americké - Illinois, IL - Magisterské studium Umění v Spojené státy americké - Illinois, IL hledejte zde!

Magisterské studium Umění v Spojené státy americké - Illinois, IL - Zde naleznete magisterské studium Umění v Spojené státy americké - Illinois, IL

Umění

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Program výtvarného umění může zahrnovat širokou škálu témat. Jako příklady tříd, které studenti mohou být vystaveny, jsou digitální umění, umělecká kritika a teorie, dějiny umění, keramiku, malířství, sochařství, kreslení, fotografování a umění předvádění.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Stát Illinois se řadí jako pátý nejlidnatější stát v USA, přezdívaný jako země Lincoln stav je vysoce prosperující hosting velké množství atrakcí, průmyslu a lokalit. Kromě toho, že domov pro jeden z nejrušnějších světových letišť, stát četné instituce vysoce hodnoceny po celém světě. University of Chicago, se řadí mezi top 10 na světě.

Magisterské studium Umění v Spojené státy americké - Illinois, IL - Veškeré informace o magisterském studiu Umění v Spojené státy americké - Illinois, IL Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Illinois, IL zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Umění Spojené státy americké Illinois, IL země. Vyzkoušejte naše kategorie Magistr Spojené státy americké místo.

or search for similar programs here