Magisterské studium Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko - Magisterské studium Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko hledejte zde!

Magisterské studium Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko - Zde naleznete magisterské studium Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko

Umění

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Výtvarná výchova se bude lišit v závislosti na zájmech a dovedností studentů. Některé programové specializace patří fotografování, tanec, divadlo, keramiku, hudbu, grafický design, ilustrace, digitálních médií a sochařství. Instrukce často zahrnuje jak ve třídě přednášku a studiové praxi.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Severní Porýní-Vestfálsko je největším státem v Německu. To je také domov pro čtyři z největších měst v Německu. Stát má více než 17 milionů lidí. Spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko je domovem 14 univerzit a více než 50 vysokých škol.

Magisterské studium Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko - Veškeré informace o magisterském studiu Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Umění Německo Severní Porýní-Vestfálsko země. Vyzkoušejte naše kategorie Magistr místo.

or search for similar programs here