Magisterské studium Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko - Magisterské studium Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko hledejte zde!

Magisterské studium Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko - Zde naleznete magisterské studium Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko

Umění

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Program výtvarného umění nabízí studentům možnost studovat širokou škálu různých uměleckých médií. Příklady tříd jsou teorii barev, design 2-D, animace, design 3-D, grafika, hudební teorie, počítačových aplikací a webdesignu.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Severní Porýní-Vestfálsko je největším státem v Německu. To je také domov pro čtyři z největších měst v Německu. Stát má více než 17 milionů lidí. Spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko je domovem 14 univerzit a více než 50 vysokých škol.

Magisterské studium Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko - Veškeré informace o magisterském studiu Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Umění Německo Severní Porýní-Vestfálsko země. Vyzkoušejte naše kategorie Magistr místo.

or search for similar programs here