close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Umění a design v Asie - Zde naleznete magisterské studium Umění a design v Asie

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu. Studenti, kteří chtějí věnovat se kariéře v médiích, módě, fotografování nebo animaci, by měli dobře studovat umění a design. Tento předmět se zabývá tvorbou a… Čtěte více

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Studenti, kteří chtějí věnovat se kariéře v médiích, módě, fotografování nebo animaci, by měli dobře studovat umění a design. Tento předmět se zabývá tvorbou a zobrazováním umění společně s pochopením jeho sociálního a kulturního dopadu.

Jako největší a nejlidnatější kontinent na světě, Asie se skládá z nejrůznějších etnik, kultur, prostředí, ekonomie, historické vazby a vládních systémů.

Magisterské studium Umění a design v Asie - Veškeré informace o magisterském studiu Umění a design v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry

Dalian Polytechnic University
Dalian, Čína

1 kopii pasu " Stipendia Čínská vláda Stipendijní: Podle "Opatření čínského vládního stipendia Status"

1 kopii pasu " Stipendia Čínská vláda Stipendijní: Podle "Opatření čínského vládního stipendia Status" -
Magistr
Denní studium
2 - 3 roky
čínština
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde