$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najděte nejlepší Kombinované studium Umělá inteligence Castellón de la Plana

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci. Umělá inteligence je mnohem víc než mediální zobrazení tohoto předmětu; to je přední okraj softwarových řešení. Toto pole informatiky… Čtěte více

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Umělá inteligence je mnohem víc než mediální zobrazení tohoto předmětu; to je přední okraj softwarových řešení. Toto pole informatiky je užitečné pro správce dat, inženýry, výzkumníky a vývojáře strojového učení.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Castellón je hlavní město Provinc Castello, Španělsko. Město spočívá v blízkosti se Středozemním mořem a má Desert de les Palmes Pohoří na jeho severu. To je doma k univerzitě Jaime I Castello de la Plana.

Kombinované studium Umělá inteligence v Castellón de la Plana. Získejte všechny informace o Kombinované studium Umělá inteligence a obraťte se na školu přímo v Castellón de la Plana!

Méně
Další informace o studiu ve Španělsku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Jaume I University (Universitat Jaume I)
Castellón de la Plana, Španělsko

Školení poskytované magistrem je koncipováno v oblasti inteligentních systémů, které zahrnují procesy vnímání, učení a automatického rozhodování, robotickou manipulaci, inteli ... +

Školení poskytované magistrem je koncipováno v oblasti inteligentních systémů, které zahrnují procesy vnímání, učení a automatického rozhodování, robotickou manipulaci, inteligentní robotiku a služby, ukládání a zpracování dat, kontextové informace, velká data, inteligentní analýzu informací, znalosti inženýrská, vizualizační a interaktivní prostředí. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
španělština
Zář 2022
01 Zář 2022
Kampus