$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Udržitelnost v Francie - Nevers - Zde naleznete magisterské studium Udržitelnost v Francie - Nevers

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci. Honit vysokoškolské vzdělání v oboru udržitelnosti je neuvěřitelně obohacující úsilí, i když existuje mnoho těžk… Čtěte více

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Honit vysokoškolské vzdělání v oboru udržitelnosti je neuvěřitelně obohacující úsilí, i když existuje mnoho těžké otázky a debaty, které vyplývají z tohoto tématu. Pochopení důležitosti udržitelnosti je pro zdraví zeměkoule a komunity je relativně nová diskuse mezi vědci a vedoucích pracovníků.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Méně
Další informace o studiu ve Francii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
ISAT - Institut Supérieur de l'Automobile et des Transports
Nevers, Francie

Tento dvouletý automobilový inženýrský program v Evropě na magisterském stupni (3 semestry

Tento dvouletý automobilový inženýrský program v Evropě na magisterském stupni (3 semestry -
Magistr
Denní studium
4 semestry
Angličtina
Kampus