Filter
Magisterské studium
Austrálie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Udržitelnost Austrálie - Zde naleznete magisterské studium

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Udržitelnost se zdá být globální hnutí, se mnohé země snaží přejít k tomuto důležitému ideálu zachování zdrojů tak dlouho, jak je to možné. To se ukázalo být poněkud sociální výzvu, která ovlivňuje vše od individuální životní styl až po dopravu.

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Magisterské studium Udržitelnost Austrálie. Veškeré informace o magisterském studiu Udržitelnost v Austrálie. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

3 Výsledky v Udržitelnost, Austrálie

Australian National University - College Of Asia & The Pacific

Master of Management životního prostředí a rozvoj zvýší svou kariéru v oblasti řízení přírodních zdrojů a životního prostředí, a zlepšit své odborné schopnosti reagovat n ... [+]

Master of Management životního prostředí a rozvoj zvýší svou kariéru v oblasti řízení přírodních zdrojů a životního prostředí, a zlepšit své odborné schopnosti reagovat na složité výzvy udržitelného rozvoje.

Nabízí mezinárodně uznávaný Crawford School, program vybavit vás s teoretickou pochopení a praktické dovednosti, které potřebujete k přispět k cílům ekonomické životaschopnosti, sociální přijatelnost a udržitelnost životního prostředí v různých sociálních a politických souvislostech.

Zaostřenými oblastmi jsou zachování biologické rozmanitosti, zabezpečení potravin, změna klimatu, sociální dopady, řízení životního prostředí a řízení primárních zdrojů, jako je voda, rybolov, les a nerosty... [-]

Austrálie Canberra
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Australian National University - College Of Asia & The Pacific

Tento program poskytuje nástroje ekonomické analýzy, na pokročilé úrovni a aplikuje je na otázkách politik se zaměřením na ochranu životního prostředí a zdrojů ekonomie. ... [+]

Tento program poskytuje nástroje ekonomické analýzy, na pokročilé úrovni a aplikuje je na otázkách politik se zaměřením na ochranu životního prostředí a zdrojů ekonomie. Oblasti specializace zahrnuté do volitelných předmětů zahrnují: ekonomiku zemědělství a zdrojů, analýzu nákladů a přínosů, hospodářský rozvoj, ekonometrické metody, ekonomická regulace a politika životního prostředí a přírodních zdrojů. Společným tématem v rámci těchto kurzů je integrace v oblasti životního prostředí a zdrojů rozhodnutí do širšího kontextu národní a mezinárodní hospodářské politiky.

Absolventi připraven zaměstnání s vysokými školami, národní a mezinárodní politiky agentur, vedoucí firem a organizací občanské společnosti.... [-]

Austrálie Canberra
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Technology Sydney

Tento stupeň zahrnuje období supervizovaného studia a výzkumu, které vyvrcholilo předložením diplomové práce. Je nabízena jak místním, tak zahraničním studentům. ... [+]

Absolventi magisterského studia neustále dosahují vynikajících recenzentských zpráv od mezinárodních vůdců v jejich oborech. Mnoho z nich bylo způsobilých pro UTS kancléře Award, a několik bylo umístěno na seznamu kancléře.

Cílem ústavu je podporovat studenty, kteří berou transdisciplinární nebo interdisciplinární přístup k výzkumu, přičemž staví na svých stávajících znalostech.

[-]
Austrálie Sydney
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině