MASTERSTUDIES

Magisterské studium York. Více informací a kontakty na magisterské studium v York.

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby příjemné návrhy ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudný. Mistr ve škole uměleckoprůmyslové vám dává hlubší porozumění využití umění v těchto praktických oblastech.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

York je malé historické město na jihu centrální Pensylvánii. Protože město je regionální kontaktní místo, je domovem mnoha univerzit a vysokých škol. Vysoké školy ve městě jsou známé pro jejich podnikání, zdravotnictví a kulinářské programy.

Magisterské studium York. Informace o magisterském studiu York. Ušetřete čas a kontaktujte školu York přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr vzdělávacího programu

York College of Pennsylvania (YCP)
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Kampus

Mistr vzdělávacího programu je odborná příprava program určený k budování vedoucí kapacity regionálních veřejných a soukromých škol.

Čtěte více