close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium York. Více informací a kontakty na magisterské studium v York.

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby příjemné návrhy ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudný… Čtěte více

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby příjemné návrhy ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudný. Mistr ve škole uměleckoprůmyslové vám dává hlubší porozumění využití umění v těchto praktických oblastech.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

York je malé historické město na jihu centrální Pensylvánii. Protože město je regionální kontaktní místo, je domovem mnoha univerzit a vysokých škol. Vysoké školy ve městě jsou známé pro jejich podnikání, zdravotnictví a kulinářské programy.

Magisterské studium York. Informace o magisterském studiu York. Ušetřete čas a kontaktujte školu York přímo zde.

Méně
format_list_bulleted Filtry
York College of Pennsylvania (YCP)
York , Spojené státy americké

Mistr vzdělávacího programu je odborná příprava program určený k budování vedoucí kapacity regionálních veřejných a soukromých škol.

Mistr vzdělávacího programu je odborná příprava program určený k budování vedoucí kapacity regionálních veřejných a soukromých škol. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory