MASTERSTUDIES

Magisterské studium Laramie. Více informací a kontakty na magisterské studium v Laramie.

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Laramie je město v jihovýchodní Wyomingu. To je doma k University of Wyoming. Laramie se nachází ve velmi vysokých nadmořských výškách (7200 ft), a díky tomu má podstatně mírnější letní léta a zimy dravější než jiné amerických městech srovnatelné zeměpisné šířky v horní Midwest.

Magisterské studium Laramie. Informace o magisterském studiu Laramie. Ušetřete čas a kontaktujte školu Laramie přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr veřejné správy

University of Wyoming
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;4 roky
English
Kampus

Master of Public Administration (MPA) je profesionální titul pro ty, kteří hledají vedoucí pozice ve veřejné službě. Naučíte se dovednosti a techniky pro navrhování a implemen ...

Čtěte více

Master of Science ve financích

University of Wyoming
MSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Online forma

Ať už jsou vedeny technologickými inovacemi nebo světovými událostmi, účetnictví a finance jsou v dnešním rychle se rozvíjejícím a konkurenčním obchodním prostředí jádrem rozh ...

Čtěte více