MASTERSTUDIES

Magisterské studium La Crosse. Více informací a kontakty na magisterské studium v La Crosse.

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Po získání bakalářského titulu, mnoho studentů rozhodnout o zvýšení své zkušenosti a vzdělání tím, že sleduje Master. Master může trvat asi dva roky, jak vydělat, a existují programy nabízené v mnoha různých oblastech, takže studenti mohou najít důraz, který pracuje pro ně a jejich cílů.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

La Crosse je město v jihozápadní Wisconsin se nachází na řece Mississippi a je krajské město La Crosse County. To 's zasazeno mezi řekou a malebné blafy, které se zvednou za ním.

Magisterské studium La Crosse. Informace o magisterském studiu La Crosse. Ušetřete čas a kontaktujte školu La Crosse přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Kybernetická bezpečnost Master of Science

University Of Wisconsin - La Crosse
MSc
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Program Master of Science UW-La Crosse Cybersecurity byl vyvinut ve spolupráci s vedoucími představiteli oboru a měl poskytnout kritické dovednosti, které splňují průmyslové p ...

Čtěte více

Mistr řízení informačních technologií

University Of Wisconsin - La Crosse
Magistr
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Ať už jsou vaše zkušenosti zaměřené na technologie nebo založené na podnikání, zjistíte, že online magisterský program UW-La Crosse v oboru Management informačních technologií ...

Čtěte více