MASTERSTUDIES

Magisterské studium Salt Lake City. Více informací a kontakty na magisterské studium v Salt Lake City.

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Master je akademický program absolventa-úroveň, která trvá asi dva roky po skončení bakalářského titulu přijímat. Magisterském jsou nabízeny v mnoha různých specialit, a v závislosti na škole, mohou být také nabízeny on-line, nebo osobně. Vydělávat Master může vést ke zvýšení pracovních příležitostí pro absolventy.

 

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Salt Lake City se nachází v Utahu, USA. Náboženské a kulturní akce, jako je Den Pioneer dny 47 průvodu, Novoroční noc a Sundance festivalech jsou nejvíce uctíván události města. "

Magisterské studium Salt Lake City. Informace o magisterském studiu Salt Lake City. Ušetřete čas a kontaktujte školu Salt Lake City přímo zde.

nalezené výsledky Filter

KOMBINOVANÝ PROGRAM MS / MBA

University of Utah College of Engineering
Magistr
Angličtina

Motivace programu Kombinovaný program MS / MBA je novým přírůstkem do osnov ECE, který kombinuje aplikované kurzy a výzkumné školení tradičního inženýrského MS programu s komp ...

Čtěte více

MS stavební inženýrství

University of Utah College of Engineering
MSc
Angličtina

Civilní a environmentální inženýrství nabízí jak tituly MS, tak PhD. Každý student si pro své akademické studium zvolí zaměření. Tyto akademické oblasti jsou uvedeny níže. ...

Čtěte více

Studijní program MS MS materiálů

University of Utah College of Engineering
MSc
Angličtina

Master of Science (MS) - Non-Thesis Option Během druhého roku postgraduálního studia jsou studenti MS povinni absolvovat studijní program. Tato forma není výběrem kurzů, které ...

Čtěte více