close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Tělo kristovo. Více informací a kontakty na magisterské studium v Tělo kristovo.

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby příjemné návrhy ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudný. Mistr ve škole uměleckoprůmyslové vám dává hlubší por… Čtěte více

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby příjemné návrhy ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudný. Mistr ve škole uměleckoprůmyslové vám dává hlubší porozumění využití umění v těchto praktických oblastech.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Město Corpus Christi, Texas je populární surfař rájem. To byl dělán slavný natáčení Pearl Harbor v roce 2000. Existuje velmi mnoho vyšší vzdělávací instituce ve městě a nabízí programy studijních jako je medicína a práva.

Magisterské studium Tělo kristovo. Informace o magisterském studiu Tělo kristovo. Ušetřete čas a kontaktujte školu Tělo kristovo přímo zde.

Méně
Další informace o studiu v USA
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Texas A & M University Corpus Christi College of Business
Tělo kristovo, Spojené státy americké

MACC je určena k přípravě profesních účetních vyplnit na vysoké úrovni pozice v účetnictví firem a obchodních podniků, jež mají poskytnout příležitost pro postgraduální studiu ... +

MACC je určena k přípravě profesních účetních vyplnit na vysoké úrovni pozice v účetnictví firem a obchodních podniků, jež mají poskytnout příležitost pro postgraduální studium v ​​oblasti účetnictví. -
Magistr
Denní studium
Kampus
 
Texas A & M University Corpus Christi College of Business
Tělo kristovo, Spojené státy americké

Texas A & M University-Corpus Christi, a to prostřednictvím odboru účetnictví a obchodního práva v College of Business nabízí PPA vedoucí k udělení BBA a MACC.

Texas A & M University-Corpus Christi, a to prostřednictvím odboru účetnictví a obchodního práva v College of Business nabízí PPA vedoucí k udělení BBA a MACC. -
Magistr
Denní studium
2 roky
Kampus