MASTERSTUDIES

Magisterské studium Sté výročí. Více informací a kontakty na magisterské studium v Sté výročí.

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Centennial město v Coloradu je uveden jako 15. nejbezpečnějším městem v USA. To má mnoho geografických funkcí, které usnadňují skvělé místo pro rekreaci pro turisty i místní obyvatele. To má mnoho veřejných škol a jen velmi málo soukromých institucí.

Magisterské studium Sté výročí. Informace o magisterském studiu Sté výročí. Ušetřete čas a kontaktujte školu Sté výročí přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Magisterský titul v osobním finančním plánování

College For Financial Planning
MSc
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Program se skládá z 10 kurzů. Osm z kurzů je povinných a dva jsou volitelné. Prvních pět kurzů a závěrečná případová studie musí být dokončeny, aby bylo možné absolvovat certi ...

Čtěte více

Specialista na správu majetku SM

College For Financial Planning
Magistr
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Program Wealth Management SpecialistSM nebo WMSSM je program označení pro finanční profesionály. Tento program poskytuje novým poradcům podstatný přehled nejdůležitějších konc ...

Čtěte více