MASTERSTUDIES

Magisterské studium Smithfield. Více informací a kontakty na magisterské studium v Smithfield.

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Master je akademický program absolventa-úroveň, která trvá asi dva roky po skončení bakalářského titulu přijímat. Magisterském jsou nabízeny v mnoha různých specialit, a v závislosti na škole, mohou být také nabízeny on-line, nebo osobně. Vydělávat Master může vést ke zvýšení pracovních příležitostí pro absolventy.

 

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Smithfield je motto je "Bezpochyby jedním z nejhezčích měst ve Virginii." To není řečeno. Tento Množství město téměř 8000 lidí byl asi od doby před revolucí a je domovem mnoha malých škol.

Magisterské studium Smithfield. Informace o magisterském studiu Smithfield. Ušetřete čas a kontaktujte školu Smithfield přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Master of Professional účetnictví (MPAc)

Bryant University
Magistr
<
Denní studium
<
8 měsíce
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Připravte se na úspěch v účetnictví s MPAc. Získejte titul za osm měsíců.

Čtěte více