MASTERSTUDIES

Magisterské studium Selinsgrove. Více informací a kontakty na magisterské studium v Selinsgrove.

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Master je akademický program absolventa-úroveň, která trvá asi dva roky po skončení bakalářského titulu přijímat. Magisterském jsou nabízeny v mnoha různých specialit, a v závislosti na škole, mohou být také nabízeny on-line, nebo osobně. Vydělávat Master může vést ke zvýšení pracovních příležitostí pro absolventy.

 

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magisterské studium Selinsgrove. Informace o magisterském studiu Selinsgrove. Ušetřete čas a kontaktujte školu Selinsgrove přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr vzdělání v učebních osnovách a výuce

Susquehanna University
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
12&nbsp;-&nbsp;24 měsíce
Angličtina
Kampus

Susquehanna University nabízí magisterský studijní program, který mohou absolvovat v 1 nebo více letech mezinárodní studenti. Pedagogové z celého světa jsou zváni, aby rozšíři ...

Čtěte více