MASTERSTUDIES

Magisterské studium San Mateo. Více informací a kontakty na magisterské studium v San Mateo.

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Master, který trvá jeden až dva roky školní docházky pro příjem, může pomoci studentům zlepšit jejich odborné dovednosti a získat znalosti ve zvoleném oboru. Toto zlepšení dovedností a znalostí může vést k vysoce kvalifikované pracovní kariéru s příležitostí k povýšení.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magisterské studium San Mateo. Informace o magisterském studiu San Mateo. Ušetřete čas a kontaktujte školu San Mateo přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář ve spojeneckém zdravotním stavu (2-letý spolupracovník a univerzitní transfer)

San Mateo Colleges of Silicon Valley
Magistr
<
Denní studium
<
4&nbsp;-&nbsp;5 semestry
Angličtina
Kampus

Požadavky uvedené níže by měly být používány pouze jako vodítko. Aktuální studenti by se měli poradit DegreeWorks za jejich specifických požadavků na základě jejich katalogový ...

Čtěte více