MASTERSTUDIES

Magisterské studium Rochester. Více informací a kontakty na magisterské studium v Rochester.

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Master, který trvá jeden až dva roky školní docházky pro příjem, může pomoci studentům zlepšit jejich odborné dovednosti a získat znalosti ve zvoleném oboru. Toto zlepšení dovedností a znalostí může vést k vysoce kvalifikované pracovní kariéru s příležitostí k povýšení.

 

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Rochester je město v Monroe County, New York, USA. Město je známé pod různými jmény, jako jsou světové středu snímku, mouky město a květinové město. Spolu s různými školními areály, město je domovem několika akreditovaných univerzit.

Magisterské studium Rochester. Informace o magisterském studiu Rochester. Ušetřete čas a kontaktujte školu Rochester přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Master Of Science V Managementu Informačních Technologií

Oakland University School of Business Administration
MSc
<
Denní studium
Kampus

Dává silné technické a manažerské zázemí pro zájemce o využití informačních technologií (IT) pro konkurenční výhodu

Čtěte více

Mgr. Účetnictví

Oakland University School of Business Administration
Magistr
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

MAcc je určen pro studenty, kteří mají zájem o kariéru ve veřejném, podnikovém a nepodnikatelském účetnictví

Čtěte více