$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Rochester. Více informací a kontakty na magisterské studium v Rochester.

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.   Master, který trvá jeden až dva roky školní docházky pro příjem, může pomoci studentům zlepšit jejich odborné dovednosti a získat znalosti ve zvoleném oboru. Toto z… Čtěte více

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

Master, který trvá jeden až dva roky školní docházky pro příjem, může pomoci studentům zlepšit jejich odborné dovednosti a získat znalosti ve zvoleném oboru. Toto zlepšení dovedností a znalostí může vést k vysoce kvalifikované pracovní kariéru s příležitostí k povýšení.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Rochester je město v Monroe County, New York, USA. Město je známé pod různými jmény, jako jsou světové středu snímku, mouky město a květinové město. Spolu s různými školními areály, město je domovem několika akreditovaných univerzit.

Magisterské studium Rochester. Informace o magisterském studiu Rochester. Ušetřete čas a kontaktujte školu Rochester přímo zde.

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Oakland University School of Business Administration
Rochester, Spojené státy americké

Dává silné technické a manažerské zázemí pro zájemce o využití informačních technologií (IT) pro konkurenční výhodu

Dává silné technické a manažerské zázemí pro zájemce o využití informačních technologií (IT) pro konkurenční výhodu -
MSc
Denní studium
Kampus
 
Oakland University School of Business Administration
Rochester, Spojené státy americké

MAcc je určen pro studenty, kteří mají zájem o kariéru ve veřejném, podnikovém a nepodnikatelském účetnictví

MAcc je určen pro studenty, kteří mají zájem o kariéru ve veřejném, podnikovém a nepodnikatelském účetnictví -
Magistr
Denní studium
Angličtina
Kampus