MASTERSTUDIES

Magisterské studium Rio Grande. Více informací a kontakty na magisterské studium v Rio Grande.

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby příjemné návrhy ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudný. Mistr ve škole uměleckoprůmyslové vám dává hlubší porozumění využití umění v těchto praktických oblastech.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magisterské studium Rio Grande. Informace o magisterském studiu Rio Grande. Ušetřete čas a kontaktujte školu Rio Grande přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Master of Education - Athletic Coaching Leadership Concentration

University of Rio Grande
Magistr
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Primárním cílem koncentrace Athletic Coaching Leadership (ACL) je poskytovat kvalifikované trenéry pro všechny úrovně sportovních programů. ACL se snaží řešit různé potřeby ko ...

Čtěte více