MASTERSTUDIES

Magisterské studium Provo. Více informací a kontakty na magisterské studium v Provo.

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby příjemné návrhy ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudný. Mistr ve škole uměleckoprůmyslové vám dává hlubší porozumění využití umění v těchto praktických oblastech.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Provo je největším městem je Utah County, USA. Spolu s dalšími institucemi vyššího vzdělávání ve městě je známý pro zdraví a péči o vzdělávání. Lavelle Edward Stadium, Marriot centrum Peaks Ice Arena, Provo River a obchodů na River Woods jsou z nejnavštěvovanějších míst ze strany studentů.

Magisterské studium Provo. Informace o magisterském studiu Provo. Ušetřete čas a kontaktujte školu Provo přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Master Of Business Administration

Marriott School of Management, Brigham Young University
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Kampus

BYU MBA kombinuje vysokou kvalitu a nízké náklady a společně Vám nabídnou vynikající manažerské vzdělání nejvyšší hodnoty.

Čtěte více

Magistr v praxi atletického tréninku

Rocky Mountain University of Health Professions
MSc
Angličtina

Zůstaňte v obraze se změnami požadavků na vzdělávání a praxi AT. Do roku 2020 musely všechny vysokoškolské programy AT vyhovovat nové praktické analýze 7. vydání pro AT požado ...

Čtěte více

Mistr účetnictví

Marriott School of Management, Brigham Young University
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Kampus

Posláním MACC programu je dosáhnout vynikajících výsledků v účetnictví vzdělávání a kultivovat vášeň pro život-celoživotního vzdělávání.

Čtěte více

Master Of Management Information Systems (MISM)

Marriott School of Management, Brigham Young University
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Kampus

MISM směsi informační systémy teorie s "hands on" přístup k učení informační systémy návrh a realizace dovednosti.

Čtěte více

Magistr ve školním poradenství

Rocky Mountain University of Health Professions
MSc
Angličtina

Vyberte si, abyste se stali certifikovaným školním poradcem! Poskytujeme teoretický rámec i praktické školení, abyste se stali / certifikovaným poradcem. Nabízíme také osvědče ...

Čtěte více