MASTERSTUDIES

Magisterské studium Plattsburgh. Více informací a kontakty na magisterské studium v Plattsburgh.

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Po získání bakalářského titulu, mnoho studentů rozhodnout o zvýšení své zkušenosti a vzdělání tím, že sleduje Master. Master může trvat asi dva roky, jak vydělat, a existují programy nabízené v mnoha různých oblastech, takže studenti mohou najít důraz, který pracuje pro ně a jejich cílů.

 

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Magisterské studium Plattsburgh. Informace o magisterském studiu Plattsburgh. Ušetřete čas a kontaktujte školu Plattsburgh přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Data Analytics Master

Plattsburgh, State University of New York (SUNY)
Magistr
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Naučte se řešit skutečné problémy s využitím dat od průmyslových a vládních partnerů Dostupnost velkého množství dat vytvořila vysokou poptávku po kvalifikovaných analytických ...

Čtěte více