MASTERSTUDIES

Magisterské studium Mount Pleasant. Více informací a kontakty na magisterské studium v Mount Pleasant.

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magisterské studium Mount Pleasant. Informace o magisterském studiu Mount Pleasant. Ušetřete čas a kontaktujte školu Mount Pleasant přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr vzdělání v učebních osnovách a výuce

Iowa Wesleyan College
Magistr
Zář 2021
Angličtina

Program Master of Education in Curriculum and Instruction Program se vyznačuje řadou možností, které poskytuje studentům při vývoji zaměřené sekvence práce na kurzu, postavené ...

Čtěte více