MASTERSTUDIES

Magisterské studium Cleveland. Více informací a kontakty na magisterské studium v Cleveland.

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

 

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Cleveland je město v americkém státě Ohio a je nejvíce zalidněný kraj ve státě. Město se nachází v severovýchodní Ohio na jižním břehu jezera Erie.

Magisterské studium Cleveland. Informace o magisterském studiu Cleveland. Ušetřete čas a kontaktujte školu Cleveland přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr odborné účetnictví (MPAC)

Delta State University, College of Business
Magistr
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Program Master of Professional Accountancy (MPAC) poskytuje důkladnou studii v oblasti účetnictví. Program nabízí pokročilé studium pro jednotlivce zapojené do nebo hledají ka ...

Čtěte více

Mistr obchodní letecké dopravě

Delta State University, College of Business
Magistr
<
Kombinované studium
Online forma

Mistr obchodní letecké Program poskytuje zaměřený chápání pojmů a letecké operace. Program je orientován na letectví a řízení letecké dopravy vzdělání.

Čtěte více