MASTERSTUDIES

Magisterské studium Maple Grove. Více informací a kontakty na magisterské studium v Maple Grove.

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Maple Grove je považován za maloobchodu, vzdělávání, umění a nábojem ze zdravotnických zařízení v Minneapolis-Saint Paul metropolitní oblast. Vysokoškolské vzdělání moudrý Maple Grove je vysoce ceněna po Spojených státech.

Magisterské studium Maple Grove. Informace o magisterském studiu Maple Grove. Ušetřete čas a kontaktujte školu Maple Grove přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Master Of Business Administration-Maple Grove Program

G. R. Herberger College of Business, Saint Cloud State University
Magistr
Zář 2021
<
26 měsíce
Kampus

SCSU Maple Grove MBA cílů pracovní skupiny pro usnadnění práce a školy plánování a poskytuje studentům vysoce-cenil a unikátní vzdělávací program.

Čtěte více