MASTERSTUDIES

Magisterské studium Menlo Park. Více informací a kontakty na magisterské studium v Menlo Park.

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Master, který trvá jeden až dva roky školní docházky pro příjem, může pomoci studentům zlepšit jejich odborné dovednosti a získat znalosti ve zvoleném oboru. Toto zlepšení dovedností a znalostí může vést k vysoce kvalifikované pracovní kariéru s příležitostí k povýšení.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magisterské studium Menlo Park. Informace o magisterském studiu Menlo Park. Ušetřete čas a kontaktujte školu Menlo Park přímo zde.

nalezené výsledky Filter

MA v teologii

St. Patrick's Seminary & University
MA
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Master of Arts (MA) v teologii je akademický titul pro seminaristy s vynikajícími akademickými schopnostmi, kteří prokáží schopnost výzkumu a psaní, které mohou vést k výuce, ...

Čtěte více

Mistr božství

St. Patrick's Seminary & University
Magistr
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Master of Divinity (MDiv) je první profesionální titul. Je navržen tak, aby podporoval základní teologické porozumění a rozvíjel počáteční pastorační kompetence u studentů při ...

Čtěte více