MASTERSTUDIES

Magisterské studium Maryville. Více informací a kontakty na magisterské studium v Maryville.

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Maryville je krajské město NODAWAY kraje. Vysokoškolské vybavení patří vysokých škol a technických odborných učilišť. Spolu s vysokoškolskými zařízeními je zde spousta rekreačních zařízení v Maryville, která zahrnuje deset parky, šest pole baseballu, několik fotbalové kluby, vklad parky a spoustu přírodních krás.

Magisterské studium Maryville. Informace o magisterském studiu Maryville. Ušetřete čas a kontaktujte školu Maryville přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr v informačních systémech

Northwest Missouri State University
MSc
<
Denní studium
<
16 měsíce
Angličtina
Kampus

Katedra informatiky / informační systémy na Northwest nabízí Master of Science v informačních systémech (MSIS) věnovaný vývoji budoucích lídrů v oblasti informačních technolog ...

Čtěte více

Northwest Missouri State University
Magistr
<
Denní studium
<
16 měsíce
Angličtina
Kampus

Průměrná velikost třídy na severozápadě je 27. <=7

Čtěte více

Mistr v zemědělství

Northwest Missouri State University
MSc
<
Denní studium
<
16 měsíce
Angličtina
Kampus

Program Master of Science v zemědělství je navržen tak, aby dále rozvíjel technické znalosti a odborné vzdělávání nezbytné pro ty, kteří se připravují na povolání v zemědělstv ...

Čtěte více