MASTERSTUDIES

Magisterské studium Macomb. Více informací a kontakty na magisterské studium v Macomb.

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Master je akademický program absolventa-úroveň, která trvá asi dva roky po skončení bakalářského titulu přijímat. Magisterském jsou nabízeny v mnoha různých specialit, a v závislosti na škole, mohou být také nabízeny on-line, nebo osobně. Vydělávat Master může vést ke zvýšení pracovních příležitostí pro absolventy.

 

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Macomb byla oficiálně založena v roce 1830, jako krajského města McDonough kraje. Město se nachází v západní Illinois, který je v jihozápadní části Galesburg. Vysoké školy ve městě jsou mezi nejlepšími padesáti univerzitách v USA, které nabízejí magisterský titul v oboru umění a vědy, obchod a technologie, vzdělávání a sociálních služeb, a Výtvarná umění a komunikace atd.

Magisterské studium Macomb. Informace o magisterském studiu Macomb. Ušetřete čas a kontaktujte školu Macomb přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Masters of Science v řečové patologii

Western Illinois University
MSc
Zář 2021
Angličtina

Masters of Science in Speech Pathology at Western je celostátně akreditován Radou pro akademickou akreditaci (CAA) Americké asociace pro slyšení řeči a jazyka (ASHA). Program ...

Čtěte více

Master of Science in Education (MSEd.) - Educational Leadership

Western Illinois University
Magistr
Zář 2021
Angličtina

Katedra pedagogických studií nabízí postgraduální program v pedagogickém vedení vedoucí k magisterskému studiu ve vzdělávání (MSEd.). Magisterský program se zaměřuje na obecné ...

Čtěte více