MASTERSTUDIES

Magisterské studium Lynchburg. Více informací a kontakty na magisterské studium v Lynchburg.

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby příjemné návrhy ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudný. Mistr ve škole uměleckoprůmyslové vám dává hlubší porozumění využití umění v těchto praktických oblastech.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Lynchburg, Virginie je také odkazoval se na jako "město sedmi kopců" vůči krajiny. To má zdravou populaci asi 77.000 obyvatel, kteří jsou podávány hrstkou hlavních institucí, které nabízejí širokou škálu programů.

Magisterské studium Lynchburg. Informace o magisterském studiu Lynchburg. Ušetřete čas a kontaktujte školu Lynchburg přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Master of Arts ve výuce (MAT) - online

Liberty University
MA
<
Denní studium
<
18 měsíce
Angličtina
Online forma

Hledáte novou, obohacující učitelskou kariéru? Nebo možná už máte vzdělání ve vzdělání. 100% online titul Master of Arts in Teaching (MAT) na Liberty University vám poskytne c ...

Čtěte více

Master of Arts ve výuce

Randolph College
MA
Zář 2021
Angličtina

Získejte svůj MAT a za 12 měsíců můžete být před učebnou. Master of Arts ve výuce na Randolph College vám umožní získat licenci Virginie a učit předmět, který máte rádi, za 12 ...

Čtěte více

Master of Divinity (M.Div.) - online

Liberty University
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Online forma

100% online Master of Divinity (M.Div.) Liberty University pomáhá mužům a ženám připravit se na profesionální křesťanskou službu. Náš M.Div. Stupeň online poskytuje důkladné a ...

Čtěte více

MFA v tvůrčím psaní

Randolph College
Magistr
Zář 2021
Angličtina

Jediný virginský program s nízkým pobytem, program Randolph College Master of Fine Arts, je dvouletý intenzivní titul v tvůrčím psaní: poezie, beletrie nebo literatura faktu. ...

Čtěte více

MA v koučování a sportovním vedení

Randolph College
MA
Zář 2021
Angličtina

Za pouhý rok si osvojíte dovednosti a znalosti, které budete potřebovat, abyste změnili život sportovců a byli úspěšní v budoucí sportovní kariéře.

Čtěte více