MASTERSTUDIES

Magisterské studium Lakeland. Více informací a kontakty na magisterské studium v Lakeland.

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Master, který trvá jeden až dva roky školní docházky pro příjem, může pomoci studentům zlepšit jejich odborné dovednosti a získat znalosti ve zvoleném oboru. Toto zlepšení dovedností a znalostí může vést k vysoce kvalifikované pracovní kariéru s příležitostí k povýšení.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magisterské studium Lakeland. Informace o magisterském studiu Lakeland. Ušetřete čas a kontaktujte školu Lakeland přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr účetnictví

Florida Southern College
Magistr
<
Kombinované studium
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Naše 16-měsíční program MACC připravuje studenty na zkoušku Certified Public účetnictví a vzrušující kariéru v oblasti účetnictví.

Čtěte více

Master of Arts v výuce

Florida Southern College
MA
<
Denní studium
Kampus

Náš dynamický Master of Arts ve výuce je určen pro ty, kteří se bakalářských titulů v akademické oblasti, kteří chtějí dosáhnout certifikace učitelů, nebo jsou v současné době ...

Čtěte více

Mistr školství

Florida Southern College
Magistr
<
Denní studium
Kampus

Mistr vzdělávání v Collaborative vyučování a učení poskytuje další úroveň dovedností a pověření posedlých realizovaných učitelé, kteří se snaží prosazovat kariéru v oblasti vz ...

Čtěte více