MASTERSTUDIES

Magisterské studium Harrogate. Více informací a kontakty na magisterské studium v Harrogate.

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

 

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Magisterské studium Harrogate. Informace o magisterském studiu Harrogate. Ušetřete čas a kontaktujte školu Harrogate přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr vzdělávání ve vzdělávání dospělých (MEdTAL)

Lincoln Memorial University
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
3 semestry
Angličtina
Kampus

Náš jedinečný program Masters of Education in Teaching a vzdělávání dospělých je určen pro kandidáty, kteří chtějí rozvíjet dovednosti v oblasti výuky dospělých studentů ve vy ...

Čtěte více