MASTERSTUDIES

Magisterské studium Zítřek. Více informací a kontakty na magisterské studium v Zítřek.

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

 

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Morrow Město se nachází v Clay kraj, stát Georgia, USA. Aktuální studentský sbor vysokoškolských zařízení ve městě představuje každou oblast Spojených států a více než 30 zahraničních zemích.

Magisterské studium Zítřek. Informace o magisterském studiu Zítřek. Ušetřete čas a kontaktujte školu Zítřek přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Master of Business Administration

Clayton State University
Magistr
Úno 2021
<
Denní studium
<
2 roky
09 Pro 2020
Angličtina
Kampus
Online forma

Pokud jste profesionální profesionál, který se snaží přesunout svou kariéru na další úroveň, pak je program Master of Business Administration na Clayton State University určen ...

Čtěte více