MASTERSTUDIES

Magisterské studium Milledgeville. Více informací a kontakty na magisterské studium v Milledgeville.

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Po získání bakalářského titulu, mnoho studentů rozhodnout o zvýšení své zkušenosti a vzdělání tím, že sleduje Master. Master může trvat asi dva roky, jak vydělat, a existují programy nabízené v mnoha různých oblastech, takže studenti mohou najít důraz, který pracuje pro ně a jejich cílů.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Milledgeville je krajská Baldwin County, Georgia, USA. Lockerly Arboretum, Bartram Forest a staré guvernéři Manson jsou známá místa města. Vzhledem k bohaté historii existuje mnoho historických vyšší vzdělávací zařízení jsou přítomny ve městě.

Magisterské studium Milledgeville. Informace o magisterském studiu Milledgeville. Ušetřete čas a kontaktujte školu Milledgeville přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Master Of Informačních Systémů Managementu (MMIS)

Georgia College & State University-- J. Whitney Bunting School of Business
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Kampus

Master of informačních systémů managementu (MMIS) stupeň je navržen tak, aby připravit absolventy pro pozice a odpovědnost při navrhování, realizaci a správu podnikových infor ...

Čtěte více

Mistr účetnictví

Georgia College & State University-- J. Whitney Bunting School of Business
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Kampus

Program klade důraz na postgraduální úrovni témat účetnictví a obchodní dovednosti v oblastech, které profese jsou důležité pro úspěch, který se zavázal poskytnout studentům k ...

Čtěte více

Web Master Of Business Administration

Georgia College & State University-- J. Whitney Bunting School of Business
Magistr
<
Kombinované studium
Online forma

Cílem je poskytnout WebMBA výhradně on-line, kvalitní řízení založené, obchodní školy do pracovního obchodní profesionály.

Čtěte více