MASTERSTUDIES

Magisterské studium Americus. Více informací a kontakty na magisterské studium v Americus.

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Master je akademický program absolventa-úroveň, která trvá asi dva roky po skončení bakalářského titulu přijímat. Magisterském jsou nabízeny v mnoha různých specialit, a v závislosti na škole, mohou být také nabízeny on-line, nebo osobně. Vydělávat Master může vést ke zvýšení pracovních příležitostí pro absolventy.

 

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magisterské studium Americus. Informace o magisterském studiu Americus. Ušetřete čas a kontaktujte školu Americus přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Magistr počítačových věd

Georgia Southwestern State University College of Arts and Sciences
Magistr
Angličtina

Katedra informatiky nabízí magisterský titul v oboru informatiky. Program je zaměřen na aktuální požadavky průmyslu a poskytuje studentům znalosti nejnovějších technologií. Uč ...

Čtěte více

Online MSN v ošetřovatelství

Georgia Southwestern State University College of Nursing and Health Sciences
MSc
Angličtina

Georgia Intercollegiate Consortium for Graduate Nursing Education (GICGNE) Mission Posláním Georgia Intercollegiate Consortium for Graduate Nursing Education (GICGNE) je připr ...

Čtěte více