MASTERSTUDIES

Magisterské studium Greenville. Více informací a kontakty na magisterské studium v Greenville.

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby příjemné návrhy ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudný. Mistr ve škole uměleckoprůmyslové vám dává hlubší porozumění využití umění v těchto praktických oblastech.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Magisterské studium Greenville. Informace o magisterském studiu Greenville. Ušetřete čas a kontaktujte školu Greenville přímo zde.

nalezené výsledky Filter

VEDENÍ STAVBY

East Carolina University
Magistr
Zář 2021
Angličtina

Katedra řízení staveb nabízí postgraduální kurzy vedoucí k magisterskému titulu v oboru řízení staveb (MCM). Fakulta se aktivně věnuje aplikovanému výzkumu a podporuje zapojen ...

Čtěte více