MASTERSTUDIES

Magisterské studium Greenville. Více informací a kontakty na magisterské studium v Greenville.

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby příjemné návrhy ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudný. Mistr ve škole uměleckoprůmyslové vám dává hlubší porozumění využití umění v těchto praktických oblastech.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magisterské studium Greenville. Informace o magisterském studiu Greenville. Ušetřete čas a kontaktujte školu Greenville přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Magistr v patologii řeči

Thiel College
Magistr
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Thiel College získal status kandidatury Radou pro akademickou akreditaci v audiologii a patologii řeči (CAA) Americké asociace pro slyšení řeči a jazyka. Master of Science in ...

Čtěte více