MASTERSTUDIES

Magisterské studium Glenside. Více informací a kontakty na magisterské studium v Glenside.

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Master, který trvá jeden až dva roky školní docházky pro příjem, může pomoci studentům zlepšit jejich odborné dovednosti a získat znalosti ve zvoleném oboru. Toto zlepšení dovedností a znalostí může vést k vysoce kvalifikované pracovní kariéru s příležitostí k povýšení.

 

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Magisterské studium Glenside. Informace o magisterském studiu Glenside. Ušetřete čas a kontaktujte školu Glenside přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Master v mezinárodním míru a řešení konfliktů

Arcadia University Department of Historical and Political Studies
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;6 semestry
Angličtina
Kampus

Náš tříletý magisterský program založený na kohortě vás naučí, abyste byli zručným praktikem, který je schopen rozvíjet inovativní přístupy k celosvětovému a místnímu budování ...

Čtěte více

Master of Arts v mezinárodních vztazích a diplomacii

Arcadia University Department of Historical and Political Studies
MA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Nabízíme dvouletý mistr umění v mezinárodních vztazích a diplomacie akreditovaný v USA, vyučovaný v centru Paříže. Vyučovacím jazykem je angličtina.

Čtěte více