MASTERSTUDIES

Magisterské studium Deerfield Beach. Více informací a kontakty na magisterské studium v Deerfield Beach.

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Po získání bakalářského titulu, mnoho studentů rozhodnout o zvýšení své zkušenosti a vzdělání tím, že sleduje Master. Master může trvat asi dva roky, jak vydělat, a existují programy nabízené v mnoha různých oblastech, takže studenti mohou najít důraz, který pracuje pro ně a jejich cílů.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magisterské studium Deerfield Beach. Informace o magisterském studiu Deerfield Beach. Ušetřete čas a kontaktujte školu Deerfield Beach přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Master of Arts (MA) v křesťanském poradenství

South Florida Bible College
MA
Zář 2021
Angličtina
Online forma

Profesionálové v oblasti duševního zdraví jsou velmi žádaní. Organizace, podniky a církve potřebují poradce zaměřené na Krista, aby mohli poskytovat biblicky založené služby p ...

Čtěte více

Magisterský titul v oboru teologie (TH.M.)

South Florida Bible College
Magistr
Zář 2021
Angličtina
Online forma

Pochopení Boží podstaty je neustálá snaha člověka dosáhnout. I když je toto pronásledování obtížné, k objasnění pravd zjevených v písmech je zapotřebí kvalifikovaných nábožens ...

Čtěte více

Magisterský titul

South Florida Bible College
MA
Zář 2021
Angličtina
Online forma

Tento program je navržen tak, aby studentovi poskytl důkladné studium Písma na úrovni absolventa.

Čtěte více