MASTERSTUDIES

Magisterské studium Chandler. Více informací a kontakty na magisterské studium v Chandler.

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Po získání bakalářského titulu, mnoho studentů rozhodnout o zvýšení své zkušenosti a vzdělání tím, že sleduje Master. Master může trvat asi dva roky, jak vydělat, a existují programy nabízené v mnoha různých oblastech, takže studenti mohou najít důraz, který pracuje pro ně a jejich cílů.

 

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Chandler, Arizona má rozsáhlý populaci čtvrtiny milionu a je domovem pro velké množství technologických firem. To má 2 roky Community College, který se zaregistruje 13.000 studentů a 3 soukromé vysoké učení instituce.

Magisterské studium Chandler. Informace o magisterském studiu Chandler. Ušetřete čas a kontaktujte školu Chandler přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Master of Arts in Ministry (MAMin.)

International Baptist College
MA
Zář 2021
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Program Master of Arts in Ministry je navržen tak, aby vybavil studenty znalostmi (Pravda) a dovednostmi (Milost) nezbytnými pro službu.

Čtěte více

Master of Christian Education (MCEd.)

International Baptist College
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
Angličtina
Kampus

Program Master of Christian Education je navržen tak, aby mentoroval vůdce bohabojných pro základní baptistické církve a ministerstva podobné víry na Západě a po celém světě. ...

Čtěte více