MASTERSTUDIES

Magisterské studium Camarillo. Více informací a kontakty na magisterské studium v Camarillo.

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Master je akademický program absolventa-úroveň, která trvá asi dva roky po skončení bakalářského titulu přijímat. Magisterském jsou nabízeny v mnoha různých specialit, a v závislosti na škole, mohou být také nabízeny on-line, nebo osobně. Vydělávat Master může vést ke zvýšení pracovních příležitostí pro absolventy.

 

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magisterské studium Camarillo. Informace o magisterském studiu Camarillo. Ušetřete čas a kontaktujte školu Camarillo přímo zde.

nalezené výsledky Filter

MS biotechnologie / MBA dvojí stupeň

California State University, Channel Islands
Magistr
Angličtina

Kalifornská státní univerzita na Normanských ostrovech nabízí duální studijní program, který kombinuje Master of Science v biotechnologii a MBA. Celostátní existují pouze čtyř ...

Čtěte více

Master Of Arts ve vzdělávání

California State University, Channel Islands
MA
Angličtina

Jste oddaným třídním učitelem nebo neochvějným zastáncem jednotlivců se zdravotním postižením, kteří chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti? Pak je MA ve vzdělávání pro vás ...

Čtěte více