MASTERSTUDIES

Magisterské studium Magnólie. Více informací a kontakty na magisterské studium v Magnólie.

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magnolia je krajské město Columbia, která byla založena v roce 1853. Mongolsko je známé pro vysoce hodnoceny univerzity, která nabízí profesionální úroveň vzdělání v oblasti obchodu, řízení, IT, vzdělání, právo, pedagogika apod. každoroční kulturní akce, muzea, zařízení downtown Doprava a scénické krásu Mongolsko živé a zdravé místo k získání vysokoškolského vzdělání.

Magisterské studium Magnólie. Informace o magisterském studiu Magnólie. Ušetřete čas a kontaktujte školu Magnólie přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr počítačové a informační vědy

Southern Arkansas University
Magistr
<
Denní studium
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Master of Science (MSc) v informatice a informatiky (MCIS) na Southern Arkansas University je jedním z největších, cenově nejdostupnějších a vysoce atraktivních programů v obo ...

Čtěte více