MASTERSTUDIES

Magisterské studium Annville. Více informací a kontakty na magisterské studium v Annville.

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby příjemné návrhy ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudný. Mistr ve škole uměleckoprůmyslové vám dává hlubší porozumění využití umění v těchto praktických oblastech.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magisterské studium Annville. Informace o magisterském studiu Annville. Ušetřete čas a kontaktujte školu Annville přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Magistr v klinickém poradenství v oblasti duševního zdraví

Lebanon Valley College
Magistr
Zář 2021

Poradenství v oblasti duševního zdraví je rostoucí a velmi žádaná oblast. Nyní, více než kdy jindy, zaměstnavatelé potřebují vyškolené klinické pracovníky, kteří jsou kvalifik ...

Čtěte více

Mistr hudební výchovy

Lebanon Valley College
Magistr
Zář 2021
Angličtina

Mistr hudební výchovy na Lebanon Valley College je navržen tak, aby inspiroval celoživotní pedagogy a uspokojoval potřeby profesního rozvoje zaneprázdněných učitelů. Okamžitě ...

Čtěte více