MASTERSTUDIES

Magisterské studium Annapolis. Více informací a kontakty na magisterské studium v Annapolis.

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby příjemné návrhy ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudný. Mistr ve škole uměleckoprůmyslové vám dává hlubší porozumění využití umění v těchto praktických oblastech.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magisterské studium Annapolis. Informace o magisterském studiu Annapolis. Ušetřete čas a kontaktujte školu Annapolis přímo zde.

nalezené výsledky Filter

MAJSTROV UMĚNÍ VE VÝCHODNÍ KLASICE

St. John's College
MA
Zář 2021
Angličtina
Kampus

V programu Master of Arts in Eastern Classics (MAEC) studenti zkoumají velká díla ústřední ve filozofických, literárních a náboženských tradicích Číny, Indie a Japonska. ...

Čtěte více

VELKÝ UMĚNÍ VE SVĚTOVÝCH UMĚNÍCH

St. John's College
Magistr
Zář 2021
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Studenti, kteří získávají titul Master of Arts in Liberal Arts (MALA), formulují a reagují na základní otázky o sobě a svém světě čtením a diskusemi o skvělých knihách západní ...

Čtěte více