MASTERSTUDIES

Magisterské studium Abilene. Více informací a kontakty na magisterské studium v Abilene.

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Master, který trvá jeden až dva roky školní docházky pro příjem, může pomoci studentům zlepšit jejich odborné dovednosti a získat znalosti ve zvoleném oboru. Toto zlepšení dovedností a znalostí může vést k vysoce kvalifikované pracovní kariéru s příležitostí k povýšení.

 

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Město Abilene, Texas je 5 vysoce uznávané univerzity nebo vysoké školy, které se mohou účastnit jeden pro své pány či bakalářské. Abilene Christian University má nejvyšší počet zapsaných následuje americký obchodní akademie, Hardin-Simmons University, McMurry University a Texas State Technical College, resp.

Magisterské studium Abilene. Informace o magisterském studiu Abilene. Ušetřete čas a kontaktujte školu Abilene přímo zde.

nalezené výsledky Filter

M.Ed. ve speciální pedagogice

Hardin-Simmons University College of Human Sciences and Educational Studies
Magistr
Zář 2021
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Jedná se o 30hodinový program pro absolventy semestru, který vede k magisterskému studiu ve speciální pedagogice, s důrazem na analýzu aplikovaného chování (ABA).

Čtěte více