MASTERSTUDIES

Magisterské studium Pa Tong. Více informací a kontakty na magisterské studium v Pa Tong.

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Po získání bakalářského titulu, mnoho studentů rozhodnout o zvýšení své zkušenosti a vzdělání tím, že sleduje Master. Master může trvat asi dva roky, jak vydělat, a existují programy nabízené v mnoha různých oblastech, takže studenti mohou najít důraz, který pracuje pro ně a jejich cílů.

 

Thajsko (ประเทศไทย), oficiálně Thajským královstvím (ราช อาณาจักร ไทย) je stát v jihovýchodní Asii na pobřeží Andamanského moře a Thajského zálivu. Hlavní město Bangkok stojí na začátku mnoha návštěvníků 'tras a zároveň moderní město, má bohaté kulturní dědictví.

Magisterské studium Pa Tong. Informace o magisterském studiu Pa Tong. Ušetřete čas a kontaktujte školu Pa Tong přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Sasin Chula inženýrsko zdvojené magisterský studijní program (SCE)

Sasin Graduate Institute of Business Administration
Magistr
MBA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Sasin Chula inženýrství Dual magisterský studijní program (SCE) překlene mezeru mezi inženýry a vedení produkovat absolventy s výhodným poměrem obchodní znalosti a kvantitativ ...

Čtěte více