Magisterské studium Teologie Tchaj-wan - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Teologie Tchaj-wan - Zde naleznete magisterské studium

Teologie

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Chcete-li studovat teologii, není třeba věřit v určitém víře nebo se chtějí připojit konkrétní náboženskou tradici. Je to studie o božství obecně a náboženských a filozofických přesvědčení, že lidé mají v držení v průběhu staletí.

Tchaj-wan (tradiční Číňan: 台湾 nebo 台湾, zjednodušená čínština: 台湾 Tai Wan) je národ, který je domovem více než 23 milionů lidí a je jedním z nejhustěji obydlených míst na světě. Nejprestižnější univerzita je National Taiwan University.

Magisterské studium Teologie Tchaj-wan. Veškeré informace o magisterském studiu Teologie v Tchaj-wan. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Masters of Theology

Chang Jung Christian University
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Tchaj-wan Tainan

Teologické vzdělání Chang Jung Christian University, Taiwan je zaměřen na vzdělávání spáchal vůdce, kteří vykonávají širokou škálu povolání, včetně farní ministerstvu, nemocniční kaplani, ekumenické hnutí, dobrovolnické organizace, sociální práce, učitelské profese, a další. [+]

Magisterske studium Teologie Tchaj-wan. [-]