Magisterské studium Teologie Rakousko - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Teologie Rakousko - Zde naleznete magisterské studium

Teologie

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Teologie je fascinující studie o náboženské tradice po staletí a jejich účinky na světové ekonomice, politice a historii. Zatímco někteří studenti mohou jít do práce v rámci určitého víry, ostatní mohou použít tento stupeň prohloubit své znalosti o božství, jakož i přesvědčení lidí.

Základní charakteristikou rakouského vysokoškolského systému je čtyřletý kurz. Po dokončení bakalářského titulu, univerzita často stipendia pro ty studenty, kteří mohou chtít další studium na magisterské a doktorské úrovni dokonce.

Magisterské studium Teologie Rakousko. Veškeré informace o magisterském studiu Teologie v Rakousko. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr v interkulturním teologii

University of Göttingen
Campus forma Denní studium 4 semestry October 2019 Rakousko Innsbruck

MA Program Mezikulturní Teologie nabízí jedinečnou kombinaci teorie a praktických zkušeností. Vyučovacím jazykem je angličtina. [+]

MA Program Mezikulturní Teologie nabízí jedinečnou kombinaci teorie a praktických zkušeností. Vyučovacím jazykem je angličtina. Studie Kurz trvá čtyři termíny a je nabízen od Göttingen univerzita ve spolupráci s University of Applied Sciences mezikulturního teologie Hermannsburg (Fachhochschule). To propůjčuje základní znalosti o interkulturní teologie, která má být použita v rámci projektu v zahraničí nebo v Německu. Magisterském studijním kvalifikuje pro různé pracovních míst v kostelech, v nevládních-organizace, média, institucí vzdělávání dospělých nebo vědeckými institucemi.

Program: Mezikulturní Teologie MA Stupeň: Master of Arts Standardní doba studia: čtyři semestry Začátek: Zimní semestr Požadavky na přijetí: Viz.níže Aplikace: K fakultě Uzávěrka přihlášek: 1.května Požadavek Jazyk: Angličtina (ověření požadováno, viz níže)... [-]