MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Telekomunikace v Německo - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Telekomunikace v Německo

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Mistr v telekomunikacích je míra stále více nezbytné pro různá odvětví, jako jsou informační kanceláře, firemní sítě, bankovnictví nebo na internetu. Učí o návrhu, vývoje, implementace a správy telekomunikací.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Kombinované studium magisterské studium Telekomunikace v Německo - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Telekomunikace v Německo. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Telekomunikace, Německo Filter

Mistr v inteligentních adaptivních systémech

University of Hamburg, School of Mathematics, Informatics and Natural Sciences
Magistr
01 Říj 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
31 Bře 2021
Angličtina
Kampus

Očekává se, že inteligentní systémy a roboty se stanou nedílnou součástí našeho každodenního života. Aby byli přijati lidmi a efektivně a přirozeně s nimi spolupracovat, musí ...

Čtěte více