Dálkové magisterské studium Telekomunikace - Dálkové magisterské studium Telekomunikace hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Telekomunikace - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Telekomunikace

Telekomunikace

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Mistr v telekomunikacích je míra stále více nezbytné pro různá odvětví, jako jsou informační kanceláře, firemní sítě, bankovnictví nebo na internetu. Učí o návrhu, vývoje, implementace a správy telekomunikací.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Dálkové magisterské studium Telekomunikace - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Telekomunikace. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Master V Bezdrátových Komunikačních Systémech

Open University Of Cyprus
Online forma Denní studium Kombinované 2 let September 2018 Kypr Cyprus Online + 1 více

Cílem postgraduálního programu "Bezdrátové komunikační systémy" je podpořit zásady, kterými se řídí návrh a provoz mobilních a jiných bezdrátových širokopásmových telekomunikačních systémů (např. 2G / 3G / 4G, 802). Program zahrnuje principy návrhu, jejich architektury, jejich dimenzování, bezpečnostní otázky a příklady aplikací a služeb. [+]

Cílem postgraduálního programu "Bezdrátové komunikační systémy" je podpořit zásady, kterými se řídí návrh a provoz mobilních a jiných bezdrátových širokopásmových telekomunikačních systémů (např. 2G / 3G / 4G, 802). Program zahrnuje principy návrhu, jejich architektury, jejich dimenzování, bezpečnostní otázky a příklady aplikací a služeb. Program učí ty specializované znalosti, teorie, technologie a techniky potřebné pro návrh mobilních telefonních systémů (např. GSM, UMTS, LTE atd.) A dalších malých, středních a velkých bezdrátových širokopásmových sítí.

Studenti budou mít také možnost uplatnit teoretické znalosti, které získají prostřednictvím specializovaných modulů laboratoří.... [-]


Magisterský Titul V Oboru Strategického řízení V Telekomunikacích

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)
Online forma Kombinované 18 - 24 měsíců September 2018 Španělsko Barcelona

Dvojí přístup k Master ve strategickém řízení v oblasti telekomunikací (MDETel) ve věcech Business Administration a telekomunikací umožňuje profily .... [+]

Mistr ve strategickém řízení v telekomunikacích

&nbsp

Inovace a podnikání jsou umístěny v základní dovednosti pro manažery společností, ve století XXI.

Moderní řízení podniku se vyvíjí v globální společnosti a rozvíjející se vzájemně propojených informačních technologií a telekomunikací.

&nbsp

Pro splnění těchto úkolů nejen specializované umělecké školení sítě a telekomunikační služby. Jako rozlišující faktor, musí manažer získat schopnost poskytnout přehled akcí, které jsou realizovány v systémové, komplexní a inovativní vedení, které umožní, aby svůj podnikatelský plán úspěšně. ... [-]