MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Technologie v Vietnam - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Technologie v Vietnam

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Technologie je obecně definována jako soubor postupů, které se používají k vytváření zboží nebo služby. Technologie proto odkazuje k poznání těchto procesů, nebo samotných procesů, které jsou často vložené do strojů nebo zařízení.

Vietnam oficiálně Vietnamská socialistická republika, je nejvýchodnější země na Indočíně poloostrově v jihovýchodní Asii. V roce 2011 Vietnam měl celkem 163 škol (včetně vysokých škol a ústavů).

Kombinované studium magisterské studium Technologie v Vietnam - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Technologie v Vietnam. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

5 Výsledky v Technologie, Vietnam Filter

Mistr v podnikových informačních systémech

Vietnamese-German University
Magistr
<
Kombinované studium
<
5 semestry
Kampus

Master of Business informačních systémů je profesionální absolvent program, který připravuje studenty pro inovační kariéry jako jsou obchodní technologů.

Čtěte více

Technologie kování

Le Quy Don Technical University
Magistr
Zář 2021
Angličtina

Le Quy Don Technical University je jednou z klíčových národních univerzit, která nabízí multidisciplinární vysokoškolské a postgraduální vzdělávání v oblasti strojírenství a m ...

Čtěte více

Magistr v elektrotechnice

Ho Chi Minh City University of Technology and Education
Magistr
Zář 2021
Vietnamština
Kampus

Magisterské tituly v oboru elektrotechniky, elektroniky a automatizace studují elektřinu v infrastruktuře napájení, zařízeních a informačních systémech. Elektrotechnika se zam ...

Čtěte více

Master ve výpočetní techniku

Vietnamese-German University
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Kampus

Program Computational Engineering mistr připravuje studenty v teorii a použití simulačních technik založených na počítačích.

Čtěte více

Mistr v mechatroniky a senzorových systémů technologie

Vietnamese-German University
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Kampus

Z dotykové obrazovky a fotoaparáty v mobilních telefonech s vysoce automatizovaných robotů v moderních výrobních provozech: je zřejmé, že senzory a jejich aplikace se staly kl ...

Čtěte více