MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Houston - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Houston

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Zájemce o vývoj produktů a práci s novými postupy zvážit pokročilého stupně v technologii. Tento program umožní jednotlivcům začlenit vědu a techniku ​​v praktickém a inovativním způsobem. A mistři v oblasti technologií, například umožní individuální pracovat v několika oblastech, které zahrnují technologie.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Uvedena jako největší město ve státě Texas a čtvrté největší celostátní počtu obyvatel, je město Houston proslulý masivní a jedinečné panorama, která ji definuje. Kromě toho, že více než 2 miliony lidí bydlí zde, město má čtyři státní univerzity v rámci svých hranic. To nezahrnuje větší počet soukromých vysokých vzdělávacích institucí.

Kombinované studium magisterské studium Technologie v Spojené státy americké - Houston - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Technologie v Spojené státy americké - Houston Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Houston zde!

2 Výsledky v Technologie, Houston Filter

Mistr Aplikovaná Chemická Věda

Rice University | Wiess School of Natural Sciences
Magistr
Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Program Aplikované chemické vědy připraví studenty s chemickým zázemím na zaměstnání v chemickém průmyslu, energetickém průmyslu, zdravotnictví nebo farmacii nebo ve vládních ...

Čtěte více

MASTER MATERIÁLŮ VĚDA A NANOENGINEERING

Rice University George R. Brown School of Engineering
Magistr
Zář 2021
Angličtina

Profesionální Master of Materials Science and Nanoengineering (MMSNE) na Rice University je program bez diplomové práce určený pro studenty, kteří prokázali akademickou dokona ...

Čtěte více